Po priimku: V


Dr. Mojca Vah Jevšnik

Raziskovalka, asistentka
+386(0)1/4706487
mvah@zrc-sazu.si

Drago Valoh

tehnik
+386 (0)1 47 06 395
tin@zrc-sazu.si

Tanja Valte

pomočnica direktorja
+386 1 470 64 13
tanja.valte@zrc-sazu.si

Dr. Tatjana Veljanovski

znanstvena sodelavka
+386 (0)1 4706 490
tatjanav@zrc-sazu.si

Dr. Anton Velušček

znanstveni svetnik, predstojnik inštituta
+386 (0) 47 06 399
anton.veluscek@zrc-sazu.si

Peter Vendramin

strokovni sodelavec
+386 1 4706 277
Peter.vendramin@zrc-sazu.si

Izr. prof. dr. Matjaž Vesel

znanstveni svetnik
+386(0)1/4706479
matjaz.vesel@guest.arnes.si

Brane Vidmar

likovno-grafični urednik in računalniški prelom
+386(0)1/4706419
brane@zrc-sazu.si

Dr. Luka Vidmar

znanstveni sodelavec, docent
lvidmar@zrc-sazu.si

Izr. prof. dr. Polona Vidmar

znanstvena sodelavka
+386(0)22514367
polona.vidmar@uni-mb.si

Dr. Nataša Viršek Ravbar

višja znanstvena sodelavka
05/ 700 19 31
natasa.ravbar@zrc-sazu.si

Slobodanka Višić

čistilka

Dr. Marijanca Ajša Vižintin

asistentka z doktoratom
+386(0)1/4706488, +386(0)40 620 354
vizintin@zrc-sazu.si

Dr. Barbara Vodopivec

asistentka z doktoratom
+386(0)14706188
barbara.vodopivec@zrc-sazu.si

Manca Volk Bahun

asistentka
01 200 27 29
manca.volk@zrc-sazu.si

Urška Vranjek Ošlak

asistentka, mlada raziskovalka
01 470 62 27
uvranjek@zrc-sazu.si

Dr. Branko Vreš

višji strokovnoraziskovalni sodelavec
+386 1 470 63 21
BraneVr@zrc-sazu.si