Dr. Anja Skapin

urejanje vsebin
+386(0)1/4706404
anja.skapin@zrc-sazu.si

Prof. dr. Tadej Slabe

znanstveni svetnik
+386 5 700 19 02
slabe@zrc-sazu.si

Dr. Ingrid Slavec Gradišnik

znanstvena svétnica, predstojnica
+386(0)1/4706292
ingrid.slavec-gradisnik@zrc-sazu.si

Mateja Slovenc

Mlada raziskovalka
+386 1 470 64 50
mateja.slovenc@zrc-sazu.si

Dr. Aleš Smrekar

višji znanstveni sodelavec
01 200 27 27
ales.smrekar@zrc-sazu.si

Prof. dr. Marko Snoj

izredni član SAZU, znanstveni svetnik
01 470 62 35
marko@zrc-sazu.si

Maja Somrak

vodilna strokovna sodelavka
+ 386 (0) 1 4706 530
maja.somrak@zrc-sazu.si

Sonja Stamenković

tajnica
05/ 700 19 00
izrk@zrc-sazu.si

Liza Stančič

mlada raziskovalka
+ 386 (0) 1 4706 496
liza.stancic@zrc-sazu.si

Dr. Gregor Strle

znanstveni sodelavec
+386 1 4706 264
gregor.strle@zrc-sazu.si

Dr. Petra Svoljšak

znanstvena svetnica, predstojnica
+386(0)14706202
petra.svoljsak@zrc-sazu.si

Dr. Marjeta Šašel Kos

znanstvena svetnica
+386 (0)1 47 06 383
mkos@zrc-sazu.si

Dr. Stanka Šebela

znanstvena svetnica
05/ 700 19 49
sebela@zrc-sazu.si

Doc. dr. Urban Šilc

znanstveni svetnik
+386 1 470 63 35
Urban@zrc-sazu.si

Dr. Urša Šivic

znanstvena sodelavka
+386 1 4706 273
Ursa@zrc-sazu.si

Prof. dr. Jožica Škofic

znanstvena svetnica
01 470 62 21
guzej@zrc-sazu.si

Dr. Mateja Šmid Hribar

znanstvena sodelavka, docentka
01 470 63 52
mateja.smid@zrc-sazu.si

Dr. Lilijana Šprah

Predstojnica inštituta, Višja znanstvena sodelavka
+386 1 470 64 39
lilijana.sprah@zrc-sazu.si lilijana.sprah@guest.arnes.si

Prof. dr. Ivan Šprajc

predstojnik, znanstveni svetnik
+386 (0)1 4706 497

Dr. Katarina Šrimpf Vendramin

Asistentka z doktoratom
+386/(0)1/4706285
katarina.srimpf@zrc-sazu.si

Dr. Katarina Šter

znanstvena sodelavka
+386(0)14706217
katarina@zrc-sazu.si

Mag. Barbara Šterbenc Svetina

samostojna strokovna delavka
+386(0)14706200
barbara.svetina@zrc-sazu.si

Dr. Benjamin Štular

višji znanstveni sodelavec
+386 (0)1 47 06 387
bstular@zrc-sazu.si

Prof. dr. Jelica Šumič Riha

znanstvena svetnica
+386(0)1/4706499
jsumr@zrc-sazu.si

Barbara Šuštar

tajnica
+386(0)1/4706474
barbara.sustar@zrc-sazu.si

Dr. Snežana Tecco Hvala

znanstvena sodelavka
+386 (0)1 47 06 393
tecco@zrc-sazu.si

Prof. dr. Borut Telban

znanstveni svetnik
+386 (0)1 4706 492
borut@zrc-sazu.si

Dr. Petra Testen

znanstvena sodelavka
+386 5 3357326
petra.testen@zrc-sazu.si

Jure Tičar

asistent
+386 1 470 63 51
jure.ticar@zrc-sazu.si

Dr. Jernej Tiran

znanstveni sodelavec
01 200 27 20
jernej.tiran@zrc-sazu.si

Dr. Tjaša Tolar

znanstvena sodelavka
+386 (0)1 47 06 456 (Ljubljana), +386 (0)1 320 73 65 (Ig)
tjasa.tolar@zrc-sazu.si

Andrej Tomazin

višji strokovni sodelavec
01 4706 264

Dr. Samo Tomšič

asistent z doktoratom
+386(0)1/4706473
tomsic.samo@gmail.com

Dr. Kristina Toplak

znanstvena sodelavka
+386(0)1/4706462
ktoplak@zrc-sazu.si

Dr. Maja Topole

znanstvena sodelavka
+386 1 470 63 55
maja.topole@zrc-sazu.si

Dr. Silvo Torkar

znanstveni sodelavec
01 470 61 59
silvo.torkar@zrc-sazu.si

Dr. Borut Toškan

višji znanstveni sodelavec
+386 (0)1 47 06 398
borut.toskan@zrc-sazu.si

Eva Trivunović

asistentka, mlada raziskovalka
01 200 60 02
eva.trivunovic@zrc-sazu.si

Anja Trobec

asistentka
+386 1 200 27 19
anja.trobec@zrc-sazu.si

Dr. Mitja Trojar

asistent z doktoratom
+386 01 470 62 30
mtrojar@zrc-sazu.si

Eva Turk

asistentka
+38614706358
eva.turk@zrc-sazu.si

Dr. Matija Turk

asistent z doktoratom
+386 (0)1 47 06 342
matija.turk@zrc-sazu.si

Teja Turk

mlada raziskovalka
+386 1 4706 276
teja.turk@zrc-sazu.si

Dr. Dragica Turnšek

znanstvena svetnica v pokoju
01 4706 373
dturnsek@zrc-sazu.si

Dr. Mimi Urbanc

namestnica direktorja, višja znanstvena sodelavka
+386 1 470 63 54
mimi@zrc-sazu.si

Dr. Mojca Vah Jevšnik

Raziskovalka, asistentka
+386(0)1/4706487
mvah@zrc-sazu.si

Drago Valoh

tehnik
+386 (0)1 47 06 395
tin@zrc-sazu.si

Tanja Valte

pomočnica direktorja
+386 1 470 64 13
tanja.valte@zrc-sazu.si

Nika Vaupotič

strokovna sodelavka
+386(0)26212607
nika.vaupotic@zrc-sazu.si

Dr. Tatjana Veljanovski

znanstvena sodelavka
+386 (0)1 4706 490
tatjanav@zrc-sazu.si

Dr. Anton Velušček

znanstveni svetnik, predstojnik inštituta
+386 (0) 47 06 399
anton.veluscek@zrc-sazu.si

Peter Vendramin

strokovni sodelavec
+386 1 4706 277
Peter.vendramin@zrc-sazu.si