Po priimku: R


Duša Race

asistentka, mlada raziskovalka
01 470 61 76
dusa.race@zrc-sazu.si

Dr. Anja Ragolič

znanstvena sodelavka
+386 (0)1 47 06 385
anja.ragolic@zrc-sazu.si

Dr. Andrej Rahten

znanstveni svetnik
+386(0)14706498
andrej.rahten@zrc-sazu.si

Mag. Andreja Rakovec

strokovna sodelavka
+386(0)14706186
andreja.rakovec@zrc-sazu.si

Dr. Nataša Ravbar

višja znanstvena sodelavka
+386 5 700 19 31
natasa.ravbar@zrc-sazu.si

Dr. Nika Razpotnik Visković

znanstvena sodelavka, pomočnica predstojnika, docentka
00386 1 4706 540
nika.razpotnik@zrc-sazu.si

Peter Repolusk

višji strokovnoraziskovalni asistent
01 4706 554
peter.repolusk@zrc-sazu.si

Prof. dr. Rado Riha

Predstojnik Filozofskega inštituta ZRC SAZU znanstveni svetnik
+386(0)1/4706471
rado.riha@zrc-sazu.si

Dr. Jernej Rihter

asistent z doktoratom
+386 (0)1 47 06 377
jernej.rihter@zrc-sazu.si

Melita Robič

strokovna sodelavka in tajništvo
+386 (0)1 4706 495

Dr. Nataša Rogelja Caf

znanstvena sodelavka
+386(0)1/4706 462
natasa.rogelja@zrc-sazu.si

Dr. Petra Rus

koordinatorka EU projektov
01 4706 556
petra.rus@zrc-sazu.si