Doc. dr. Rebeka Kunej

znanstvena sodelavka
+386 1 4706 275
Rebeka.Kunej@zrc-sazu.si

Doc. dr. Matjaž Kuntner

znanstveni svetnik
+386 1 470 63 38
matjaz.kuntner@zrc-sazu.si

Dr. Filip Küzmič

asistent z doktoratom
+38614706336
filip.kuzmic@zrc-sazu.si

Alenka Lap

tajnica
+386 1 470 61 60
alenka.lap@zrc-sazu.si

Igor Lapajne

fotograf
+386 1 470 63 67
igor.lapajne@zrc-sazu.si

Lucija Lavrenčič

samostojna strokovna sodelavka
+386 (0)1 47 06 391
lucija.lavrencic@zrc-sazu.si

Doc. dr. Franci Lazarini

znanstveni sodelavec
+386(0)14706518
franci.lazarini@zrc-sazu.si

Dr. Nina Ledinek

znanstvena sodelavka
+386 1 470 61 78
nina.ledinek@zrc-sazu.si

Doc. dr. Špela Ledinek Lozej

znanstvena sodelavka
+386(0)5/3357322
spela.ledinek@zrc-sazu.si

Dr. Andreja Legan Ravnikar

višja znanstvena sodelavka
+386 1 200 60 01
andreja.legan-ravnikar@zrc-sazu.si

Dr. Elena Leghissa

asistentka z doktoratom
+386 (0) 1 4706 394
elena.leghissa@zrc-sazu.si

Dr. Tina Lengar Verovnik

znanstvena sodelavka
+ 386 1 4706 226
tina.lengar-verovnik@zrc-sazu.si

Daša Ličen

asistentka
+386 1 4706 284
dasa.licen@zrc-sazu.si

Dr. Matej Lipar

znanstveni sodelavec
+386 (0)1 4706 508
matej.lipar@zrc-sazu.si

Filip Litera

tehnični sodelavec
01 4706 341
filip.litera@zrc-sazu.si

Erik Logar

asistent
01 47 06 553
erik.logar@zrc-sazu.si

Tjaša Lokovšek

strokovna sodelavka
+386 1 470 63 23
tjasa.lokovsek@zrc-sazu.si

dr. David Lowe

zunanji sodelavec

Dr. Edisa Lozić

asistentka z doktoratom
+43 664 2456909
elozic@zrc-sazu.si

Prof. dr. Marina Lukšič Hacin

predstojnica inštituta, znanstvena svetnica
+386(0)1/4706 486
marina.luksic-hacin@zrc-sazu.si

Dr. Oto Luthar

direktor, znanstveni svetnik
+386 1 47 06 412
oto.luthar@zrc-sazu.si

Dr. Neva Makuc

znanstvena sodelavka
+386(0)53357324
neva.makuc@zrc-sazu.si

Dr. Aleš Marsetič

znanstveni sodelavec
+386 (0)1 4706 494
ales.marsetic@zrc-sazu.si

Andrea Martín Pérez

znanstvena sodelavka
01 4706 376
andrea.martin-perez@zrc-sazu.si

Tamara Mateša

prodaja v Knjigarni Azil
+386(0)1/4706475
tamara.matesa@zrc-sazu.si

Ahac Meden

višji strokovni sodelavec
+386 1 4706 524
ahac.meden@zrc-sazu.si

Dr. Matej Meterc

znanstveni sodelavec
+386 11 470 61 83
matej.meterc@zrc-sazu.si

Dr. Mija Michelizza

znanstvena sodelavka
+386 1 470 64 30
mija.michelizza@zrc-sazu.si

Dr. Jovana Mihajlović Trbovc

znanstvena sodelavka
+386 1 47 06 436
jovana.mihajlovic@zrc-sazu.si

izr. prof. dr. Andrej Mihevc

znanstveni svetnik
+386 5 700 19 16
andrej.mihevc@zrc-sazu.si

Dr. Tanja Mirtič

znanstvena sodelavka
+386 1 4706 177
tanja.mirtic@zrc-sazu.si

Dr. Jernej Mlekuž

znanstveni sodelavec
+386(0)1/4706 484
jernej.mlekuz@zrc-sazu.si

Dr. Zvezdana Modrijan

znanstvena sodelavka
+386 (0)1 47 06 390
zvezdana.modrijan@zrc-sazu.si

Doc. dr. Katarina Mohar

znanstvena sodelavka
+386(0)14706510
katarina.mohar@zrc-sazu.si

Dr. Anja Moric

znanstvena sodelavka
01 4706 278
anja.moric@zrc-sazu.si

Dr. Marko Motnik

znanstveni sodelavec
+ 386(0)2 4213154
marko.motnik@zrc-sazu.si

Rok Mrvič

asistent
+386 1 4706 282
rok.mrvic@zrc-sazu.si

doc. dr. Janez Mulec

višji znanstveni sodelavec
+386 5 700 19 45
janez.mulec@zrc-sazu.si

Irena Naglič

vodja prireditev
+386(0)1/4706416
irena.naglic@zrc-sazu.si

Dr. Janez Nared

višji znanstveni sodelavec, pomočnik predstojnika
01 4706 548
janez.nared@zrc-sazu.si

Dr. Boštjan Nedoh

znanstveni sodelavec
+386(0)1/4706472
bostjan.nedoh@zrc-sazu.si

Karmen Nemec

delovodja
+386 1 470 62 39
karmen.nemec@zrc-sazu.si

Katja Novak

pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov
+386 1 470 64 57
katja.novak@zrc-sazu.si

Uroš Novak

asistent
+386 5 700 19 10
uros.novak@zrc-sazu.si

Mag. Ciril Oberstar

knjižna prodaja in promocija
+386(0)1/4706438
ciril.oberstar@zrc-sazu.si

Dr. Matija Ogrin

višji znanstveni sodelavec, docent, predstojnik
matija.ogrin@zrc-sazu.si